Lodičky s otevřenou patou

Kožené lodičky Tamaris na nízkém podpatku

Lodičky Tamaris v tmavě modré barvě vynikají jak samotným precizním provedením, tak rozhodně i kvalitním materiálem. Dámské lodičky jsou z pravé kůže v semišové úpravě. odičky jsou řešené otevřenou patou a plnou špičkou. Zapínání je na pásek s přezkou s možností regulace obvodu. Zásluhou toho bota perfektně sedí a činí chůzi pohodlnější. O ještě větší komfort se postará nižší širší podpatek. Boty tak skýtají stabilitu a komfort po celý den na noze. Jsou vhodné do zaměstnání, na výlet, do města apod.

Cena v době recenze: 919 Kč

Lodičky na nízkém podpatku s otevřenou špičkou

Klasické lodičky s elastickým páskem perfektně drží na noze. Moderní lodičky jsou řešené otevřenou špičkou i patou. Jsou vhodné pro formální i neformální příležitost.

Cena v době recenze: 629 Kč

Lodičky s páskem v semišovém vzhledu

Na módní scénu se vrací páskové lodičky. V módním retro provedení. Do špičky. Vzadu pásek se sponou a pruženkou pro nastavení. Měkký vnitřek. Stabilní potažený podpatek.

Cena v době recenze: 289 Kč

Lodičky s otevřenou patou patří díky své všestrannosti mezi oblíbené kousky obuvi, které upotřebíte při mnoha příležitostech. Vynést je lze jak při významných společenských akcích k dámskému saku a kalhotám, tak k pleteným šatům nebo džínám. Oproti klasickým lodičkám na úzkém podpatku jsou ale mnohem neformálnější a budete v nich působit více uvolněně. I přesto si však zachovávají jistou dávku elegance a půvabu, který vám propůjčí při každém kroku.

Řemínek, který se v zadní části nachází, je většinou velice přizpůsobivý. Kromě zapínání je také někdy vybaven pružnou částí, díky čemuž se pásek perfektně přimkne k patě. Pokud ale tuto elastickou vsadku lodičky s otevřenou patou nemají, neznamená to, že si nemůžete řemínek přizpůsobit. Zapínání je totiž možné zapnout do několika poloh. Ze všeho nejdůležitější však je, vybrat si lodičky s otevřenou patou, které vám budou velikostně padnout.