Lodičky s otevřenou špičkou

Pohodlné lodičky na nízkém podpatku

Preferujete pohodlnou obuv? Chcete ovšem boty na podpatku? Že se neslučuje obuv na podpatku s komfortem? Pak věřte, že ano. Boty salomé na podpatku oživí váš botník a rozhodně osvěží váš outfit. Boty do společnosti i do zaměstnání. Jsou vhodné jak pro formální či neformální událost. Páskové lodičky mají zapínání na přezku, kdy si tak snadno regulujete utažení podle potřeby. Podpatek je 7 cm vysoký. Stylové dámské lodičky na nižším podpatku skýtají pohodlnou chůzi a komfort i po celý den.

Cena v době recenze: 589 Kč

Lodičky na nízkém podpatku s otevřenou špičkou

Klasické lodičky s elastickým páskem perfektně drží na noze. Moderní lodičky jsou řešené otevřenou špičkou i patou. Jsou vhodné pro formální i neformální příležitost.

Cena v době recenze: 629 Kč

Sháníte lodičky na léto? Nejideálnější variantou jsou lodičky s otevřenou špičkou, které nechají krásně vyniknout vaše nalakované nehty u nohou. Vhodné jsou ale nejen do letních dnů k éterickým šatičkám nebo sukním. Lodičky s otevřenou špičkou si skvěle rozumí i s dámským kostýmkem. Jen je nutné přemýšlet nad událostí, na kterou si je chcete vzít. Některé vážené společenské akce a plesy vyžadují formálnější obuv. To znamená lodičky s plnou špičkou.

Lodičky s otevřenou špičkou patří mezi módní stálice. Byly tady dříve a budou tady stále. Jen se drobně mění jejich zdobení a provedení. Ve vlnách se také střídá trend semišových a lakovaných lodiček nebo lodiček na širokém či úzkém podpatku. Jakým lodičkám s otevřenou špičkou ale dáte přednost záleží jen na vás. Hlavní je, abyste se v obuvi cítila pohodlně. U lodiček toto pravidlo platí dvojnásob.